YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Year
th: ปี

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Month
th: เดือน

en: Day
th: วัน

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Date value
th: ค่าวันที่
