YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Default
vi: Mặc định

en: Year
vi: Năm

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Month
vi: Tháng

en: Day
vi: Ngày

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
