YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Default
bg: По подразбиране

en: Year
bg: Година

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден
