YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Year
bs: Godina

en: Date format
bs: Format datuma

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Default value
bs: Defaultne postavke
