YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Default
cy: Diofyn

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Month
cy: Mis

en: Day
cy: Dyddiad

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
