YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Default
da: Standard

en: Year
da: År

en: Date format
da: Datoformat

en: Month
da: Måned

en: Day
da: Dag

en: Default value
da: Standardværdi

en: Field types
da: Felttyper

en: Date value
da: Datoværdi
