YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Year
el: Έτος

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Month
el: Μήνας

en: Day
el: Ημέρα

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Date value
el: Τιμή ημερομηνίας
