YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Default
hr: Zadano

en: Year
hr: Godina

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Month
hr: Mjesec

en: Day
hr: Dan

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
