YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Year
hu: Év

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Month
hu: Hónap

en: Day
hu: Nap

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Date value
hu: Dátumérték

en: Min placeholder
hu: Minimum helykitöltője
