YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
