YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Year
ku: ساڵ

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
