YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം
