YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
