YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Default
ro: Implicit

en: Year
ro: Anul

en: Date format
ro: Format dată

en: Month
ro: Lună

en: Day
ro: Zi

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Date value
ro: Valoare dată
