YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Default
sk: Predvolené

en: Year
sk: Rok

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Month
sk: Mesiac

en: Day
sk: Deň

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Field types
sk: Typy polí

en: Date value
sk: Dátum
