YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Default
sr: Подразумевано

en: Year
sr: Година

en: Date format
sr: Формат датума

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
