YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Default
uk: Базово

en: Year
uk: Рік

en: Date format
uk: Формат дати

en: Month
uk: Місяць

en: Day
uk: День

en: Default value
uk: Базове значення

en: Field types
uk: Типи полів

en: Date value
uk: Значення дати

en: Min placeholder
uk: Заповнювач мінімуму
