Real-time SEO for Drupal (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Save
ru: Сохранить

en: Sitemap
ru: Карта сайта

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Body: @body
ru: Текст: @body
