Real-time SEO for Drupal (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Save
hu: Mentés

en: Sitemap
hu: Webhelytérkép

en: Body: @body
hu: Levéltörzs: @body
