Real-time SEO for Drupal (8.x-1.9) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Save
sv: Spara

en: Unknown
sv: Okänd

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Edited title
sv: Redigerad titel
