Real-time SEO for Drupal (8.x-1.9) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Save
tr: Kaydet

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Body: @body
tr: Gövde: @body
