Real-time SEO for Drupal (8.x-1.9) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: @label
hy: @label (@column)
