Real-time SEO for Drupal (8.x-2.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Sitemap
hu: Webhelytérkép

en: Edited title
hu: Szerkesztett cím

en: Empty formatter
hu: Üres formázó
