Real-time SEO for Drupal (8.x-2.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Content analysis
nl: Inhoudsanalyse

en: Focus keyword
nl: Focus trefwoord

en: Pick the main keyword or keyphrase that this post/page is about.
nl: Kies de hoofdterm of zin waar dit bericht / deze pagina over gaat.

en: Empty formatter
nl: Leeg opmaakhulpmiddel

en: Focus Keyword
nl: Focus trefwoord

en: Seo preview
nl: SEO-voorbeeld

en: Snippet preview
nl: Voorbeeldfragment
