Real-time SEO for Drupal (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Sitemap
ru: Карта сайта

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: Real-time SEO
ru: SEO в реальном времени
