Real-time SEO for Drupal (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Status
et: Olek

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Sitemap
et: Sisukaart

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
