Real-time SEO for Drupal (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Default value
pt: Valor padrão

en: configuration page
pt: página de configuração

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date

en: Edited title
pt: Título editado
