Real-time SEO for Drupal (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
