YooMoney payment module (1.0.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: error
da: fejl

en: Logging
da: Logning

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Select
da: Vælg

en: Default rate
da: Standardtakst
