YooMoney payment module (1.0.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: error
fr: erreur

en: Logging
fr: Journalisation

en: Payment method
fr: Mode de paiement

en: logs
fr: journaux

en: Select
fr: Sélectionner

en: Default rate
fr: Tarif par défaut

en: View
fr: Voir
