YooMoney payment module (1.0.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: error
lt: klaida

en: Logging
lt: Užrašoma

en: N/A
lt: N/D

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: info
lt: informacija

en: View
lt: Peržiūrėti
