YooMoney payment module (1.0.3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: error
lv: kļūda

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: N/A
lv: N/P

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Select
lv: Izvēlēties

en: info
lv: informācija
