YooMoney payment module (1.0.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: error
tr: hata

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Select
tr: Seç

en: info
tr: bilgi

en: View
tr: Gör
