YooMoney payment module (1.0.3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: error
uk: помилка

en: Logging
uk: Журналювання

en: N/A
uk: Н/Д

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: logs
uk: журнали

en: Select
uk: Вибір

en: info
uk: інформація

en: Default rate
uk: Базова ставка

en: View
uk: Перегляд
