YooMoney payment module (1.0.4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: error
be: памылка

en: Logging
be: Уваходжу

en: N/A
be: Не даступна

en: logs
be: лёгі

en: Select
be: Выбраць

en: info
be: Інфармацыя
