YooMoney payment module (1.0.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: error
he: שגיאות

en: Logging
he: רישום ביומן

en: N/A
he: -ללא-

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Select
he: בחר

en: info
he: מידע
