YooMoney payment module (1.0.4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: error
ru: ошибка

en: Logging
ru: Журналирование

en: N/A
ru: Н/Д

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: logs
ru: Журнал

en: Select
ru: Выбрать

en: info
ru: информация

en: View
ru: Просмотр

en: Payment subject
ru: Предмет расчета
