YooMoney payment module (1.1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Logging
es: Registro

en: N/A
es: N/D

en: Payment method
es: Forma de pago

en: logs
es: registros

en: Select
es: Seleccionar

en: info
es: información

en: Payment description
es: Descripción de pago

en: View
es: Ver
