YooMoney payment module (1.1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Logging
ca: Registre

en: N/A
ca: No aplica

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Select
ca: Seleccioneu

en: info
ca: informació
