YooMoney payment module (1.1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: error
gl: erro

en: Logging
gl: Rexistro

en: N/A
gl: N/D

en: Payment method
gl: Método de pago

en: logs
gl: rexistros

en: Select
gl: Selección múltiple

en: info
gl: información
