ЮKassa (YooMoney) для Drupal v10/11 (1.1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: error
ar: خطأ

en: Logging
ar: تسجيل

en: N/A
ar: غير موجود

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Select
ar: إختيار

en: info
ar: معلومات
