ЮKassa (YooMoney) для Drupal v10/11 (1.1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: error
is: villa

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: N/A
is: Á ekki við

en: Payment method
is: Greiðsluháttur

en: info
is: upplýsingar
