ЮKassa (YooMoney) для Drupal v10/11 (1.1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: error
sv: fel

en: Logging
sv: Loggning

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: logs
sv: loggar

en: Select
sv: Välj
