ЮKassa (YooMoney) для Drupal v10/11 (1.1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: error
fa: خطا

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: N/A
fa: هیچ

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: logs
fa: رویدادها

en: Select
fa: انتخاب

en: info
fa: اطلاعات
