ЮKassa (YooMoney) для Drupal v10/11 (1.2.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: error
cs: chyba

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Select
cs: Vybrat

en: View
cs: Zobrazit
