ЮKassa (YooMoney) для Drupal v10/11 (1.2.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: error
fi: virhe

en: Logging
fi: Lokit

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: logs
fi: logit

en: Select
fi: Valitse

en: Default rate
fi: Oletushinta
