ЮKassa (YooMoney) для Drupal v10/11 (1.2.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: error
nl: fout

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Select
nl: Selecteren

en: Payment description
nl: Betalingsbeschrijving
