ЮKassa (YooMoney) для Drupal v10/11 (1.2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: error
ro: eroare

en: Logging
ro: Logare

en: N/A
ro: N/D

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: logs
ro: jurnale

en: Select
ro: Alege
