ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş
