ЮKassa (YooMoney) для Drupal v7 (2.5.3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Status
cy: Statws

en: E-mail
cy: E-bost

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Date/Time
cy: Dyddiad/ Amser

en: Payment method
cy: Dull taliad

en: Submit order
cy: Gosod archeb
